Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Állás

ir1.jpg

RÁTERMETT IRODISTÁT FELVESZEK.

TAPASZTALAT: Több éves irodai, ingatlankezelői, társasházkezelői gyakorlat előnyt jelent, de előfeltétel, meghatározó a RÁTERMETTSÉG.

ELVÁRT VÉGZETTSÉG: Középiskola (szakiskola).

NYELVTUDÁS: Nem szükséges.

JELENTKEZÉSHEZ SZÜKSÉGES DOKUMENTUMOK: Önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumentumok.

FOGLALKOZTATÁS JELLEGE: Részmunkaidő, rugalmas munkarend, akár otthonról is távmunkában végezhető, vagy akár ezek kombinációja. Számlaképesség előny.

MUNKAKÖR: Adminisztrátor.

BÉRIGÉNYÉT a jelentkező adja meg.

A LEENDŐ MUNKAHELY IRÁNYÍTÓSZÁMA: 2931

TELEFON: +36707911638

E-MAIL: kezelest@gmail.com

LEÍRÁS, FŐBB MUNKAKÖRI FELADATOK: Felhő alapú programban adatrögzítés. Napi levelek rendezése és rendszerezése. Postai küldemények előkészítése, feladása. Iratok kezelése. Próbaidőt követően határozatlan idejű véglegesítés. A munkaidő rugalmas, kötetlen, otthonról is végezhető, ha jelölt rendelkezik megfelelő kapacitású saját számítógéppel, internettel. Előnyt jelent továbbá a saját gépjármű, a középiskolai végzettség, helybéli státusz, ingatlankezelési vagy társasházkezelői, korábbi irodai munkakörben szerzett tapasztalat.